Problemy Nexusa 4 po aktualizacji do Androida 4.3

​Android w wersji 4.3 Jelly Bean jest już dostępny dla posiadaczy smartfonów Nexus 4. W internecie pojawiło się natomiast sporo narzekań na wadliwe działanie sprzętu po przeprowadzeniu aktualizacji.

Użytkownicy skarżą się między innymi na przegrzewanie się urządzenia po wgraniu najnowszej wersji Androida, a także na wadliwy start, który przejawia się naprzemiennym wyświetlaniem znaczka Google i Nexusa.

Niektóre telefony nie proszą o kod PIN zaraz po starcie. Zauważono również problemy z poprawnym odblokowywaniem urządzenia i ogólną wydajnością sprzętu - niekiedy smartfon nie reaguje na dotyk.

Część użytkowników skarży się, że ich aplikacje wyparowały wraz ze zdjęciami w galerii. Odnotowano także problemy z zasięgiem urządzenia.

Posiadacze Nexus 4 informują, że większość z powyższych problemów można naprawić, przywracając ustawienia fabryczne. Niestety wiąże się z tym utrata danych.

Oczywiście nie wszystkie smartfony doświadczają powyższych błędów. W sieci można znaleźć wiele głosów mówiących, że telefon po aktualizacji działa lepiej.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Android | Google | aktualizacja | aktualizacja oprogramowania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy