Samsung Galaxy Note 21 nie pojawi się tym roku

O zakończeniu produkcji popularnej linii smartfonów plotki słychać od miesięcy. Czy faktycznie Galaxy Note 21 nie powstanie?

Linia Galaxy Note produkowana przez Samsunga od lat stała się w ostatnich miesiącach przedmiotem wielu plotek. Najsilniejsze argumenty za anulowaniem tej serii pojawiają się w obliczu coraz większego promowania składanych urządzeń mobilnych przez koreańskiego producenta. DJ Koh zwrócił uwagę, że linia Galaxy Note 21 może nie pojawić się w bieżącym roku, w związku z obciążeniem związanym z wypuszczeniem przez producenta dwóch flagowych modeli w ciągu 12 miesięcy. 2021 rok jest faktycznie problematyczny w związku z problemami z dostawami komponentów elektronicznych, z którymi borykają się także inne firmy.

Reklama

Nowa seria Galaxy Note niemalże na pewno pojawi się jednak w 2022 roku - informacja tego typu została potwierdzona przez szefa działu mobilnego Samsunga.

Obecnie koreańska firma boryka się więc z problemami, z którymi borykają się także inni giganci w branży. Nie wiadomo, jak do końca zakończy się cała ta sytuacja. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy