Reklama

Samsung Galaxy Note 5 w kolorze różowego złota

W piątek 23 października Samsung wprowadzi do sprzedaży nową wersję kolorystyczną smartfona Galaxy Note 5. Nietrudno się domyśleć, że będzie nią różowe złoto. I nie ma tutaj mowy o jakiejkolwiek przypadkowości.

Kilka tygodni temu firma Apple zaprezentowała nowe modele iPhone’ów - 6s oraz 6s Plus. Oprócz lepszych podzespołów i ciekawych rozwiązań przyniosły one także kolejną wersję kolorystyczną - różowe złoto, która cieszy się ponoć bardzo dużym zainteresowaniem i jest chętnie wybierana przez nabywców. Na naśladowców Apple kolejny raz nie musieliśmy długo czekać.

Pierwszym lub jednym z pierwszych okazał się oczywiście Samsung, który również jako pierwszy krytykuje i wyśmiewa się z amerykańskiego konkurenta. Koreańczycy zaprezentują swojego Note’a 5 w kolorze różowego złota już 23 października, czyli w dniu premiery rynkowej nowych iPhone’ów na rynku południowokoreańskim.

Reklama

Możemy być pewni, że od teraz zdecydowana większość nowych smartfonów z wyższej póki będzie dostępna również w kolorze różowego złota. Zresztą, dokładnie tak samo było z kolorem złotym, który Apple wprowadził wraz z iPhonem 5s. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy