Samsung Galaxy S II w sprzedaży na przełomie kwietnia i maja

Według informacji publikowanych podczas premiery oraz doniesień przekazywanych przez największych dostawców, Samsung Galaxy S II na europejskim rynku miał zadebiutować jeszcze przed końcem pierwszego kwartału. Tak się jednak nie stało, a na dwurdzeniowego Galaxy będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

Nowe wieści na temat pojawienia się Samsunga Galaxy S II na rynku europejskim głoszą, że nastąpi to nie wcześniej niż 29 kwietnia, kiedy to pierwsze sztuki nowego smartfona trafią do niemieckich sprzedawców. Ceny tego modelu u naszych zachodnich sąsiadów zaczynać się będą od 550 euro, co w przeliczeniu na naszą walutę daje sumę prawie 2200 złotych. Natomiast niemiecki oddział Amazon wycenił najnowszy model na 575 euro.

Brytyjski sklep Clove.co.uk prowadzący przedsprzedaż tego modelu, również przesunął datę premiery nowego smartfona od Samsunga. Galaxy S II, który zaplanowany był poprzednio na marzec, u tamtejszego sprzedawcy pojawi się dopiero na początku maja. Cena tego modelu będzie wyższa niż w niemieckich sklepach, a wynosić ona będzie 530 funtów (około 2400 zł).

Reklama

Dokładna cena oraz data wprowadzenia Samsunga Galaxy S II na polski rynek nie została jeszcze podana. Musimy się z tym liczyć, że nowego high-enda od Koreańczyków zobaczymy nie prędzej niż w maju, w cenie od 2300 do nawet 2400 złotych.

Tomasz

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: samsung | Samsung Galaxy S II

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy