Samsung i5500 oraz i5800 z Androidem

Na rynku pojawiły się najnowsze smartfony Samsung oparte o system operacyjny Android 2.1 - Samsung i5500 oraz i5800.

Oba modele zostały "uzbrojone" w Social Hub, narzędzie, które sprawia, że korzystanie z możliwości współczesnej komunikacji tekstowej staje się jeszcze szybsze, łatwiejsze i bardziej uporządkowane. Za sprawą Social Hub użytkownik w jednym miejscu zyskuje dostęp do kontaktów

i wiadomości z portali społecznościowych, komunikatorów internetowych, poczty e-mail oraz wpisów w kalendarzu.

Dzięki zastosowaniu przeglądarki Layar Reality Browser użytkownicy smartfonów Samsung i5500 oraz i5800 dostają do dyspozycji technologię rozszerzonej rzeczywistości. Wystarczy skierować telefon na interesującą nas lokalizację, a w jednej chwili na jego ekranie wyświetlą się informacje dotyczące danego obszaru. Znajdziemy menu restauracji, repertuar najbliższego kina czy modny klub na wieczorne spotkanie ze znajomymi.

Reklama

Samsung i5800 to smartfon, który pozwoli w pełni korzystać z możliwości platformy Android i zaspokoi nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wbudowany aparat 3,2 MPix ma cyfrowy zoom i autofokus. Zastosowanie technologii DivX zmieni telefon w osobistą bibliotekę plików wideo, a wyświetlacz LCD ma 3,2-calowy ekran.

Samsung i5500 - telefon dla aktywnych

Samsung i5500 dotrzyma kroku użytkownikom ceniącym możliwość personalizacji

i wielozadaniowy potencjał otwartego systemu operacyjnego Android. Smartfon wyposażono również w aparat 2 MPix, wygodną przeglądarkę internetową oraz technologie: Wi-Fi, HSDPA 3.6 Mbps, odtwarzacz plików MP3 i radio FM. Dodatkowym atutem ma być funkcja Samsung AllShare, dzięki której za pomocą bezprzewodowej sieci Wi-Fi można współdzielić zasoby pomiędzy domowymi urządzeniami Samsung, np. na ekranie telewizora bez problemu można obejrzeć film przechowywany w pamięci smartfona lub przekształcić telefon w kontroler do gier.

Najnowsze smartfony będą dostępne na polskim rynku w sierpniu w sugerowanych cenach detalicznych: Samsung i5800 849 PLN, Samsung i5500 799 PLN.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Android | telefon | system operacyjny | samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy