Sony Xperia Z4 - przedni panel na zdjęciach

Od dnia premiery Xperii Z3 minęło już wystarczająco dużo czasu, by w sieci zaczęło się pojawiać coraz więcej przecieków na temat następcy tego modelu. Kilka dni temu wspominaliśmy już o domniemanej specyfikacji, a teraz dochodzi do tego kilka zdjęć.

Na fotkach opublikowanych przez serwis Future Supplier uwieczniono ponoć przedni panel Xperii Z4. Ten sam w sobie zdradziłby nam niewiele, ale na szczęście u jego boku znalazł się przód Xperii Z3. Można dzięki temu wywnioskować, że ekran nowego flagowca Sony także będzie miał 5,2-calową przekątną. Już wcześniej mówiło się o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, co przełożyłoby się na zagęszczenie 564 pikseli na cal.

Wygląda na to, że przód do złudzenia przypominać będzie ten, który mogliśmy znaleźć na pokładzie Xperii Z2, na co wskazuje przede wszystkim umiejscowienie przedniego aparatu i czujnika światła oraz zepchnięcie głośników stereo do górnej i dolnej krawędzi. Początkowo byłem przekonany, że na zdjęciach widać właśnie panel Z-dwójki, choć wydaje mi się, że otwór na przednią kamerkę jest większy. To w obliczu panującej mody na selfie nie powinno dziwić, lecz mimo wszystko spreparować takie zdjęcia byłoby łatwo, więc należy podejść do nich z dystansem.

Reklama

Jeśli pozostałe przecieki się potwierdzą, obudowa telefonu skrywać będzie ponadto Snapdragona 810, 4 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. Jego premiera ma mieć miejsce podczas targów CES 2015, które odbędą się w dniach 6-9 stycznia przyszłego roku.

Miron Nurski

komórkomania.pl

Komórkomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy