Szef działu projektowego urządzeń mobilnych Samsunga stracił stanowisko

Chang Dong-hoon nie jest już szefem działu projektowego urządzeń mobilnych. Samsung przyjął jego rezygnację, a wolne stanowisko obejmie czterdziestodwuletni Lee Min-hyouk, zastępca Changa.

Nie do końca wiadomo, dlaczego Chang postanowił zrezygnować ze stanowiska. Prawdopodobnie było to konsekwencją fali krytyki, jaka spłynęła na południowokoreańskiego producenta po premierze nudnego i zupełnie nieatrakcyjnego wizualnie Galaxy S5.

Wiemy natomiast, że stanowisko obejmie Lee Min-hyouk i stanie się tym samym najmłodszym kierownikiem wyższego szczebla w firmie Samsung. Jego rola polegała do tej pory na projektowaniu całej linii Galaxy.

Już rok temu wydawało się, że Samsung musi zmienić i uatrakcyjnić wygląd swoich flagowych modeli. Nic podobnego do tej pory się nie stało i wiele wskazuje na to, że rewolucja w końcu nastąpi, ale pewnie nie wcześniej niż przy okazji premiery Galaxy S6 - chyba, że producent faktycznie zamierza wypuścić na rynek supersmartfona S5 Prime. Co ciekawe, głośno krytykowany wygląd smartfonów serii Galaxy S jakoś nie zniechęcił dziesiątków milionów klientów, którzy sięgnęli po S4 i sięgną po S5.

Reklama
INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy