Tak może wyglądać Samsung Galaxy S22 Ultra

Do sieci przedostał się koncept, który pokazuje możliwy wygląd Samsunga Galaxy S22 Ultra. Co zmieni się względem poprzednika?

Bardzo możliwe, że w przypadku Samsunga Galaxy S22 Ultra, koreańska firma zdecyduje się na współpracę z uznaną, fotograficzną marką - Olympusem. Serwis Let’sGoDigital szybko podchwycił tego typu informacje i udostępnił w sieci koncept tego, jak dokładnie mógłby wyglądać smartfon Galaxy S22 Ultra.

Sensory fotograficzne Samsung ISOCELL 108MP niemalże na pewno zostaną zastąpione wersją z rozdzielczością 200MP. Rendery udostępnione przez Let’sGoDigital pokazują, ze zajmuje on dużo miejsca na tylnej obudowie smartfona. Jednocześnie Galaxy S22 Ultra może być pierwszym tego typu urządzeniem, które zaoferuje użytkownikom tak wysoką rozdzielczość aparatu.

Reklama

Samsung Galaxy S22 Ultra pojawi się zapewne dopiero w pierwszym kwartale 2022 roku. Przed premierą tego urządzenia wiele osób czekało na kolejną generację flagowców z serii Note - bardzo możliwe, że w 2021 roku jej nie zobaczymy. Wszystko to ze względu na problemy z półprzewodnikami. O całej sprawie Samsung informował na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Samsung Galaxy S22 Ultra miałby być również pierwszym smartfonem producenta wykorzystującym grafikę od AMD. 

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy