Windows Phone 8 – użytkownicy donoszą o pierwszych błędach

Windows Phone 8, jak każdy system, cierpi na „choroby wieku dziecięcego”. Pojawiają się problemy z baterią, a niektórzy narzekają na samoczynne restartowanie się telefonów.

Użytkownicy modelu HTC narzekają na restartowanie się systemu w losowych momentach - wątek na forum WPCentral zyskał już prawie 160 odpowiedzi, a na oficjalnym forum Microsoftu - ponad 60.

Ten sam problem dotyczy Lumii, która oprócz restartowania, czasami się zwyczajnie zawiesza. Standardowo dla serii Nokii, pojawiły się również narzekania na słaby czas pracy na baterii. Co więcej, gdy niektórzy próbowali sobie z tym poradzić przywracając ustawienia fabryczne, telefon zatrzymuje się na animacji włączania systemu.

Błędy to naturalna sprawa i nie ma systemu, którego by nie dosięgnęły. Nawet najbardziej intensywne testy nie zastąpią miliona ludzi używających sprzętu na co dzień. Prawdziwą siłę oprogramowania poznaje się jedak po tym, jak szybko te błędy zostaną naprawione. Zobaczymy jak Microsoft poradzi sobie z tym wyzwaniem.

Reklama

Michał Brzeziński

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Windows Phone | smartfony | HTC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy