Xiaomi Mi 11 Pro – poznaliśmy możliwą specyfikację

Xiaomi MI 11 Pro może zostać zaprezentowany już w styczniu 2021 roku. Urządzenie będzie mogło między innymi pochwalić się odświeżonym i ulepszonym wyświetlaczem.

Xiaomi Mi 11 Pro będzie mógł pochwalić się ekranem z częstotliwością odświeżania na poziomie 120Hz. To może być znacząca aktualizacja względem poprzedniego modelu Mi 10 Pro, który debiutował z rozdzielczością full HD+ oraz odświeżaniem na poziomie 90Hz. Wyciek wspomina również o ekranie z dziurką, w której zapewne zostanie umieszczona kamerka do robienia zdjęć selfie.

Oprócz tego w Xiaomi Mi 11 Pro ma zostać zaimplementowany najnowszy procesor Qualcomma - model Snapdragon 875. Przecieki mówią również o szybkim ładowaniu z mocą aż 120W, jednak nie jest to do końca potwierdzona informacja.

Reklama

Więcej danych na temat nowego flagowca Xiaomi powinno pojawić się w najbliższych tygodniach. Nie wiadomo dokładnie, kiedy chińska firma zdecyduje się na jego oficjalną prezentację. Bardzo możliwe, że daty zbiegną się z pokazem Samsunga i premierą nowych urządzeń z serii Galaxy S. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xiaomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy