Znamy wygląd i specyfikację następcy HTC Wildfire S

Model Wildfire C, znany z wcześniejszych przecieków jako HTC Golf, to najnowsza propozycja tajwańskiego producenta w segmencie budżetowych smartfonów. Jak przedstawia się jego specyfikacja?

Smartfon ma zostać wyposażony w jednordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1 Ghz, 512 MB pamięci operacyjnej RAM oraz 4 GB pamięci przeznaczonej na pliki użytkownika z możliwością rozszerzenia jej dzięki gniazdu kart pamięci microSD oraz 25 GB wolnego miejsca w usłudze Dropbox oferowanej za dramo na okres dwóch lat. Ekran to 3,5 calowy panel LCD o rozdzielczości 480 x 320 pikseli. Na dodatkowe wyposażenie składa się Bluetooth 3.0, WiFi w standardzie n, wsparcie dla technologii Beats Audio, kamera do rozmów wideo oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli. Ten ostatni nie będzie jednak wykorzystywał technologii ImageSense.

Poza specyfikacją dobre wrażenie sprawia również wygląd telefonu, który umiejętnie nawiązuje do flagowych smartonów HTC z serii One. Należy jednak zwrócić uwagę, że może być to fake. Model na zdjęciu sprawia wrażenia "poskładanego" z innych smartfonów HTC, a ekran jakby był doklejony w programie graficznym. Jeżeli jednak nowy Wildfire będzie chociaż podobny do tego z powyższej grafiki, to według mnie będzie to jeden z najlepiej wyglądających budżetowców na rynku.

HTC Wildfire C ma trafić do sklepów już przed końcem tego kwartału. Jego cena nie jest jeszcze znana, ale z pewnością nie będzie należała do wygórowanych.

Reklama

Damian Krysa

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: HTC | Android | Smartfon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama