Butoskarpetki Skinners 2.0. Oto przełomowe obudowie z Kickstartera [FILM]

Marzycie o praktycznym i komfortowym obuwiu, w którym moglibyście chodzić po domu, ale jednocześnie wybrać się na długi spacer do lasu lub nawet po górach? Przed Wami Butoskarpetki Skinners 2.0.

Startup Skinners Technologies zaprojektował i zbudował butoskarpetki, na które wielu aktywnych ludzi czekało od bardzo dawna. Łączą one zarówno atrybuty zwykłych skarpetek, czyli są lekkie i komfortowe, ale również obuwia do zadań specjalnych, w jakim możemy wybrać się nawet na wycieczki górskie. Teraz nadszedł czas na ich drugą, dużo lepszą wersję.

Butoskarpetki Skinners 2.0 ważą zaledwie 160 gramów, są wodoodporne, mają dobrą przyczepność na każdej powierzchni i są bardzo trwałe. Producent zapewnia, że bez problemu będą służyły swoim szczęśliwym posiadaczom przez wiele miesięcy. Można w nich bowiem zrobić przynajmniej 800 kilometrów.

Reklama

Pewnie myślicie, że to jakaś fikcja. Nic bardziej mylnego. Chociaż Skinners 2.0 wyglądają jak skarpetki, w rzeczywistości nie tylko w niczym nie ustępują tradycyjnemu obuwiu, ale nawet górują nam nim pod wieloma względami, o czym możecie przekonać się oglądając materiał filmowy przygotowany przez startup.

Skinners 2.0 można zwijać w rulon, dzięki czemu zajmują mało miejsca w plecaku lub walizce podróżnej. Butoskarpetki zostały wykonane z materiałów o działaniu antybakteryjnym, ale można też je prać w pralce, nie obawiając się, że utracą swoje właściwości. Producent dał do wyboru kolorów i 7 rozmiarów. Skinners 2.0 można będzie kupić na Kickstarterze za 175 złotych za parę, w tym z wkładką i etui. Wysyłka ma być realizowana do Polski. Jeśli chcecie wesprzeć projekt to możecie to uczynić

Źródło: GeekWeek.pl/ / Fot. Skinners Technologies

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy