Reklama

Inteligentne lustro i bieżnia, oto domowa siłownia Amazfit HomeStudio

Jeśli jednym z Waszych corocznych postanowień noworocznych jest zrzucenie kilku kilogramów albo zintensyfikowanie aktywności fizycznej, to z pewnością powinniście rzucić okiem na nową propozycję od Amazfit i Studio.Live.

Szczególnie jeśli na siłownię Wam nie po drodze, a chcielibyście skorzystać z pomocy eksperta - tu do akcji wkracza Amazfit HomeStudio, które łączy w sobie sztuczną inteligencję, zajęcia z instruktorem online i bieżnię. Sama konstrukcja składa się zaś z trzech elementów, a mianowicie imponującego inteligentnego „lustra” o przekątnej mierzącej 43 cale o nazwie THE GLASS, głośników surround od JBL i wspomnianej bieżni - tu do wyboru są dwa modele, premium osiągający maksymalną prędkość 20 km/h albo tańszy składany z maksymalną prędkością na poziomie 15 km/h.

Reklama

W zestawie nie może też zabraknąć kamery z opcją mapowania kadru, z której system rozpoznawania obrazów korzysta, aby monitorować naszą postawę czy technikę. A jak to wszystko działa? Aby skorzystać z poradnika wystarczy włączyć inteligentne lustro, a następnie wybrać jeden z 1000 programów, a co warto podkreślić nie wszystkie wymagają bieżni, bo do dyspozycji mamy też zajęcia z rozciągania, budowania masy mięśniowej czy jogi. 

Oczywiście trzeba tu zaznaczyć, że Amazfit HomeStudio nie jest tu żadnym pionierem w swojej dziedzinie, bo na rynku funkcjonuje już wiele takich domowych siłowni, ale zdaniem producenta zachwyci wszystkich swoją ceną. Wystarczy bowiem wspomnieć, że za konkurencyjne rozwiązania, jak choćby Mirror, trzeba zapłacić ok. 1495 USD, a słynny Peloton życzy sobie 4000 USD i miesięcznej subskrypcji, aby w pełni wykorzystać możliwości inteligentnej bieżni. A jak z Amazfit? Jeszcze nie poznaliśmy dokładnej kwoty, ale producent obiecał podzielić się nią w najbliższym czasie, podobnie jak datą premiery.
Źródło: GeekWeek.pl/Amazfit/Studio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy