3. sezon Wiedźmina coraz bliżej! Zobacz zwiastun, spotkaj obsadę serialu

Prawdziwa gratka dla fanów polskiej fantastyki i popularnego "Wiedźmina" pióra Andrzeja Sapkowskiego. Netflix opublikował zwiastun najnowszego sezonu "Wiedźmina", który ukaże się jeszcze w czerwcu. Co zobaczymy na ekranie? Jaka jest dokładna data premiery obydwu części trzeciego sezonu? Sprawdź, kiedy przygotować popcorn i zaprosić znajomych na wspólny seans. A może chcecie się wybrać na Wiedźmin Fest?

Netflix opublikował zwiastun nadchodzącego sezonu 3 popularnego "Wiedźmina". Co zobaczymy w nowej odsłonie? Jak zwykle szczyptę magii, sporo scen walki, pomruki niezadowolenia (i zadowolenia) głównego bohatera, a także wspaniałe wymiany zdań między Geraltem i Jaskrem. Wiedźmin wywozi Ciri z Cintry, a szkoląca ją Yennefer próbuje zaprowadzić ich do twierdzy w Aretuzie. Jak to jednak zwykle bywa, nic nie idzie po ich myśli.

Warto nadmienić, że będzie to jednocześnie ostatni sezon, w którym zobaczymy Henry’ego Cavilla, który dotychczas wcielał się w postać Geralta. W przyszłych sezonach zastąpi go popularny australijski aktor Liam Hemsworth. Czy zmiana ta nie przyniesie przypadkiem negatywnych konsekwencji dla serialu? Trudno powiedzieć. Produkcja już teraz mierzy się ze sporym niezadowoleniem oglądających. Fanów serialu i Cavilla może jednak ucieszyć fakt, że wraz z nowym sezonem nadchodzi Wiedźmin Fest.

Reklama

Zobacz 3 sezon Wiedźmina przedpremierowo. Oto Wiedźmin Fest

Z okazji promocji trzeciego sezonu serialu, w Łodzi odbędzie się specjalna impreza dla fanów, czyli Wiedźmin Fest. Będzie miał on miejsce w dniach 24-25 czerwca. W jego trakcie będzie można przedpremierowo obejrzeć pierwsze odcinki trzeciego sezonu oraz spotkać się z twórcami i obsadą. Na Wiedźmin Fest ma przyjechać wspomniany Henry Cavill, Anya Chalotra (odgrywająca Yennefer), Freya Allan (wcielająca się w Ciri) oraz Joey Batey (czyli serialowy Jaskier).

Niestety dostęp do wydarzenia jest nieco utrudniony. Choć wstęp jest biletowany, nie da się kupić wejściówek — można je wygrać na specjalnej stronie, na której odpowiemy na kilka pytań dotyczących produkcji.

Wiedźmin sezon 3. Kiedy oglądać na Netflixie?

Na premierę trzeciego sezonu przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać — nie mówiąc już o jego zakończeniu. Twórcy zdecydowali się na wypuszczenie produkcji w częściach.

Pierwsza z nich, składająca się z pięciu odcinków, ukaże się pod koniec czerwca. Przed ekranami znaleźć się będziemy mogli 29 czerwca 2023 roku. Druga część ukaże się natomiast niemal miesiąc później, bowiem 27 lipca 2023 roku. Zobaczymy wtedy odcinki 6-8.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: "Wiedźmin" | Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy