Star Wars w Disney Plus. Ahsoka od dziś, nowe seriale w drodze

W końcu jest! Już dziś na platformie Disney Plus wylądował nowy serial z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Fani serii zapewne domyślają się, o czym mowa. Od 23 sierpnia możemy obejrzeć dwa pierwsze odcinki tytułu "Ahsoka" z Rosario Dawson w roli głównej. Co jeszcze znajdziemy na Disney Plus?

"Ahsoka" już na Disney Plus! Premiera serialu

Fanów "Gwiezdnych Wojen" zapraszamy przed telewizory. Na Disney Plus czekają na was pierwsze dwa odcinki pierwszego sezonu serialu "Ahsoka", w którym była Jedi próbuje odkryć źródło zła zagrażającego galaktyce. Możecie być pewni, że na ekranie zobaczycie to, co lubicie najbardziej, czyli dużą dawkę dobrego science-fiction. Jeśli nie wiecie, o co chodzi - obejrzyjcie zwiastun produkcji.

Odcinki serialu mają się pojawiać co środę, następny obejrzymy zatem już 30 sierpnia 2023 roku.

"Gwiezdne Wojny" na Disney Plus. Mnóstwo dostępnych tytułów

Lubicie "Gwiezdne Wojny"? Disney Plus to miejsce dla was. W bibliotece znajdziemy nie tylko wspomnianą już "Ahsokę", ale i wiele innych tytułów z uniwersum — i mówimy tu zarówno o filmach, jak i serialach.

Reklama

W ramach Sagi Skywalkerów znajdziemy oczywiście następujące filmy (lista według daty premiery):

  • "Gwiezdne wojny: część IV — Nowa nadzieja",
  • "Gwiezdne wojny: część V — Imperium kontratakuje",
  • "Gwiezdne wojny: część VI — Powrót Jedi",
  • "Gwiezdne wojny: część I — Mroczne Widmo",
  • "Gwiezdne wojny: część II — Atak klonów",
  • "Gwiezdne wojny: część III — Zemsta Sithów",
  • "Gwiezdne wojny: część VII — Przebudzenie mocy",
  • "Gwiezdne wojny: część VIII — Ostatni Jedi",
  • "Gwiezdne wojny: część IX — Skywalker. Odrodzenie".

Poza tym dostępne są też spin-offy: "Łotr 1. Gwiezdne wojny — historie" oraz "Han Solo. Gwiezdne wojny — historie".

Disney ma dla nas także seriale z uniwersum. Na pewno słyszeliście o produkcji "The Mandalorian" — całkiem niedawno do serwisu trafił jej trzeci sezon i wiemy też, że powstanie czwarta odsłona. Był to jednocześnie tytuł, który zajął drugie miejsce w rankingu seriali najczęściej oglądanych na Disney Plus przez Polaków. 

Na trzecim miejscu uplasował się też "Andor", a na siódmym "Obi-Wan Kenobi", opowiadające o tytułowych postaciach. Wszystkie te pozycje zyskały dość dobre recenzje, chociaż "The Mandalorian" i "Andor" spodobały się widzom zdecydowanie bardziej. Nie sposób nie wspomnieć także o serialu "Star Wars: Księga Boby Fetta".

Zainteresować może nas również "Gwiezdne wojny: Obi-Wan Kenobi. Powrót rycerza Jedi", "Za kulisami — Gwiezdne wojny: Księga Boby Fetta", "Pod hełmem: Dziedzictwo Boby Fetta" i "Za kulisami — Gwiezdne wojny: The Mandalorian", dzięki którym możemy zerknąć za kulisy ulubionych produkcji. Mamy też wydania specjalne, a mowa o "Gwiezdne wojny: Galaktyka dźwięków", "Gwiezdne wojny: lokacje" czy "Light & Magic".

Na platformie znajdziemy także coś dla najmłodszych widzów, których najpewniej rodzice zaznajomili ze światem Jedi, ale nie jest to oczywiście zasada, bo animacje z chęcią mogą obejrzeć także po prostu fani uniwersum. Mowa o serialach animowanych "Gwiezdne Wojny: Przygody małych Jedi", "Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja", "Star Wars: Rebelianci", serialach anime "Gwiezdne wojny: Wizje" i "Gwiezdne wojny: Ruch oporu" czy filmach animowanych "Gwiezdne wojny: Wojny klonów" i "Zen: Grogu i Koty z kurzu". Na Disney Plus znajdziemy też mnóstwo odsłon LEGO Star Wars.

Star Wars. Jakie filmy i seriale będą miały swoją premierę na Disney Plus?

Obszerna biblioteka Disney Plus będzie stopniowo rozszerzana o kolejne sezony znanych nam już produkcji, ale i o zupełnie nowe tytuły. Wiemy, że jeszcze w ostatnim kwartale 2023 roku na platformie pojawi się serial "Star Wars: Skeleton Crew"

Więcej przyniesie za to rok 2024. Podejrzewa się, że to właśnie wtedy na Disney Plus trafi drugi sezon serialu "Andor", ale i nowa produkcja, czyli "Star Wars: The Acolyte". W przyszłym roku pojawi się też najpewniej trzeci sezon serialu "Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gwiezdne wojny | Disney Plus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy