Chcę oglądać twoje nogi...

Duży biust i długie nogi - oto podstawowe atuty kobiet, opiewane przez mężczyzn. O biustach sporo już w Facecie pisaliśmy, skupmy się więc na nogach.

Idąc ulicą, mijacie piękną kobietę. Najpierw wasze oko zawiesza się na jej biuście, a potem śledzi ruch długich nóg. W taki sposób zachowa się niemal każdy mężczyzna. Co więcej, to nie tylko standardowe, ale i profesjonalne podejście do oceny proporcji kobiecego ciała - przekonuje "Super Express"

Nie za długie, nie za krótkie

Jakie nogi najbardziej się podobają? Ładne - to za mało powiedziane.

Okazuje się bowiem, że za najatrakcyjniejsze uważane są kobiety, które mają nogi o pięć centymetrów dłuższe od średniej - podaje "SE". Zbyt krótkie nogi czynią kobiecą sylwetkę masywną i nie przyciągną mężczyzn. Z kolei nogi zbyt długie sprawiają wrażenie szczudeł, zwłaszcza, gdy ich właścicielka jest chuda (a takie połączenie dość często się, niestety, zdarza).

Rozróżnić prawdę od fałszu

Moda lansuje kobiety o długich nogach, takich, jakie ma, na przykład Heidi Klum - zauważa nie bez racji "SE". Niższe zaś "zmusza" do noszenia obcasów. Wszystko po to, by oszukać facetów i przyciągnąć ich uwagę. Zresztą, nie tylko obcasy mają nas wykiwać. Sposobem na "wydłużenie" sobie nóg może być jednolity strój, podniesiona talia, pionowe paski i cięcia ubrań...

Dlatego - przestrzega "SE", a my całkowicie się pod tym podpisujemy - ulegając czarowi długich nóg, powinniśmy umieć odróżniać prawdę od fałszu.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nogi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama