Jak ukryć ściągę? Kreatywność uczniów nie zna granic
Nie ma chyba człowieka, który nigdy w życiu nie ściągał na sprawdzianie czy egzaminie. Okazuje się, że jeśli chodzi o sposoby na chowanie ściąg to pomysłowość ludzi nie ma granic. Jakie są najlepsze sposoby na ukrycie ściągi?
Ściąga na paznokciach
Jedna z bardziej "tradycyjnych" metod. Od lat uczniowie próbują przechytrzyć nauczycieli i kombinują jak zdać jak najmniejszym kosztem. Sposobów na ściąganie wymyślono już wiele. Są bardziej "tradycyjne" jak pisanie na ławce czy na ręce. Najważniejsze informacje po prostu piszemy na paznokciu.
ZOBACZ DALEJ
Ściąga na długopisie
Istnieją różne gadżety, które można wykorzystać, żeby ukryć ściągę. Jednym z nich są specjalne długopisy, na których można napisać to i owo. Minus jest jednak taki, że ściąga może rzucać się w oczy. Istnieje jednak inny sposób. Do przezroczystego długopisu wkładamy ściągę. Proste i skuteczne.
ZOBACZ DALEJ
Ściąga na jogurcie
Jeśli na egzaminie możemy mieć na ławce jogurt, to dlaczego mamy tego nie wykorzystać do ściągania? Na wieczku jogurtu możemy napisać wszystko, co jest nam potrzebne do zdania.
ZOBACZ DALEJ
Ściąga na ręce
To chyba jeden ze starszych sposobów. Można stosować go jednak, w różnych wariantach. Albo po prostu piszemy na ręce, albo na kartce, którą trzymamy w ręce.
ZOBACZ DALEJ
Ściąga-zegarek
Technika idzie do przodu, więc można i ją wykorzystać na sprawdzianach i egzaminach. Odkąd smartwatche weszły na rynek, od razu stały się nośnikiem ściąg i zdjęć z odpowiedziami.
ZOBACZ DALEJ
Ściąga na butelce
Coś dla specjalistów w dziedzinie ściągania. Wszystko piszemy na etykiecie butelki, którą potem z powrotem przyklejamy na butelkę.
ZOBACZ DALEJ
Ściąganie level hard
Odkąd smartfony weszły na rynek, od razu stały się przyjacielem każdego studenta zdającego egzamin. Jak jednak ściągać z telefonu, żeby nauczyciel tego nie zauważył? To zdjęcie pokazuje, że wystarczy odrobina kreatywności.