Niezawodny sposób na szczury. Nagranie podbija internet

Pewien internauta postanowił podzielić się swoim niezawodnym sposobem na radzenie sobie z niechcianymi szczurami. Do pozbycia się gryzoni potrzebuje tylko dwóch rzeczy: wiaderka i… żywego węża. Nagranie pokazujące wspomnianą metodę podbija internet i zachwyca pomysłowością wielu użytkowników.

Gdy w naszym domostwie zobaczymy ślady wskazujące na obecność szczurów, od razu przychodzą nam do głowy przeróżne trutki, pułapki czy lepy - w końcu to najpopularniejsze sposoby na radzenie sobie z tymi nieproszonymi gośćmi.

Jednak są też oczywiście inne metody i jedna z nich podbiła ostatnimi dniami internet. Otóż jeden z internautów udostępnił nagranie, na którym pokazuje, jak pozbywa się gryzoni za pomocą wiaderka i żywego węża.

Na klipie widać, jak pewna osoba wkłada przez dziurę gada do miejsca, gdzie zagnieździły się szczury. Te, mając tylko jedno możliwe wyjście, uciekają przez wspomniany otwór prosto do podstawionego wiaderka.

Reklama

Ten sposób na deratyzację przypadł do gustu wielu użytkownikom, którzy chwalą kreatywność pomysłodawcy. Nie brakuje komentarzy wyrażających podziw i efektowność tego rozwiązania.

Pojawiają się również głosy, że wszystko jest ustawione, a po drugiej stronie ściany, ktoś po prostu podaje zwierzęta. Na razie nie ma pewności, która opcja jest prawdziwa, ale bez względu na to całość należy oczywiście traktować bardziej jako ciekawostkę niż rozwiązanie, które musimy wypróbować.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: szczury | myszy | pułapka | Wąż | nagranie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy