Zadeklarowała Obamie miłość i rozebrała się

Amber Lee Ettinger zrobiła dużo dla Obamy na polu internetowej walki o głosy. Teraz chce coś w zamian.

- Może mogłabym dostać zaproszenie na inaugurację? - śmieje się Amber Lee Ettinger, lepiej znana jako gorąca Obama Girl, której piosenka "I got crush on Obama" zanotowała ponad 10 mln odsłon w serwisie YouTube.com. Ten i inne występy Amber w trakcie kampanii zaowocowały przyznaniem jej tytułu Najgorętszej Kobiety w Internecie 2008 przez magazyn "E!".

Publicystka Kelly Brady uważa, że "I got crush on Obama", w której Amber połączyła zabawny przekaz z epatowaniem swoim zabójczym wyglądem, należy traktować jako coś więcej, niż tylko kawał. - Seks się sprzedaje, a jej piosenka była najseksowniejszym elementem tej kampanii. Na pewno pomogła Obamie zyskać popularność wśród młodszej widowni - mówi.

Reklama

Ettinger, która rozmawiała z AFP wczoraj w trakcie przyjęcia zorganizowanego przez Demokratów w jednej z nowojorskich restauracji, powiedziała, że chciałaby chociaż dowiedzieć się, czy przyszłemu prezydentowi spodobała się jej piosenka.

Prawdopodobnie zapomniała już o tym, iż na początku tego roku Obama wypowiedział się dla Associated Press, że wideo zdenerwowało jego córki i "chciałoby się, żeby ludzie myśleli o tym, jaki ich działania mają wpływ na dzieci i rodziny". A ona odpowiedziała na łamach "New York Daily News": - Myślę, że Obama najbardziej koncentruje się na tym, jaka jest reakcja jego dzieci. To się nazywa dobre rodzicielstwo.

A to kultowy filmik z Amber w roli głównej:

Najseksowniejsze głosowały na Obamę

Modny Obama - świat mody za Barackiem Obamą

na podstawie AFP opr. ML

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama