Spotify rozdaje 60 dni premium za darmo. Grzech nie skorzystać

Jeśli nie załapaliście się na majową promocję, w której za 1 PLN można było wykupić sobie 3 miesiące usługi premium, to teraz macie kolejną szansę.

Tym razem promocja jest nieco inna, bo Spotify pozwala nam przez 60 dni wypróbować opcję premium (czyli bez reklam, z możliwością pomijania kawałków i słuchaniem w trybie offline) zupełnie za darmo - normalnie kosztuje ona 19.99 PLN miesięcznie, więc to naprawdę dobra okazja. Szczególnie dla osób, które wciąż nie są przekonane do słuchania muzyki w ten sposób, co osobiście rozumiem, bo moja kolekcja płyt CD również wciąż się powiększa, ale trzeba w końcu iść z duchem czasu. Szczególnie że jest to bardzo wygodne, bo choć kompakty w domu nie stanowią żadnego problemu, to już słuchanie muzyki poza nim jest mocno kłopotliwe i tu z pomocą przychodzą serwisy streamujące, jak Tidal czy wspomniany ty Spotify. Dzięki nim w telefonie zawsze mamy ulubione kawałki i możemy się między nimi przełączać, kiedy tylko mamy ochotę.

Reklama


Przekonani? To świetnie, więc już tłumaczę dla kogo jest ta promocja i jak ją uruchomić. Mogą z niej skorzystać wszystkie osoby, które nie próbowały jeszcze wersji Premium, niezależnie od tego, czy posiadają już konto w serwisie Spotify (darmowa wersja), czy też nie. Aby włączyć darmowe 60 dni wystarczy zaś udać się i kliknąć w belkę Get Premium - następnie zakładamy konto (albo logujemy się), uzupełniamy dane naszej karty płatniczej i gotowe! Oczywiście z naszego konta bankowego nie zostaną pobrane żadne pieniądze i możemy zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, co więcej zaraz po jej włączeniu możemy udać się na stronę naszego profilu i tam ją anulować (wszystko i tak będzie działać przez 60 dni), żeby później o tym nie zapomnieć, bo po upływie okresu próbnego automatycznie się odnowi w cenie 19.99 PLN. Promocja obowiązuje do 10 sierpnia, więc lepiej się pospieszyć.

Źródło: GeekWeek.pl/Spotify

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy