Aktualizacja Google Play - wersja 5.1.11

Google wprowadziło kolejną aktualizację sklepu Google Play. Co takiego wprowadzono?

Ostatnimi czasy Google nie próżnuje, jeśli chodzi o aktualizowanie swoich aplikacji. Większość programów wyszukiwarkowego giganta przeszło już metamorfozę z Holo na Material Design, jednak Amerykanie w dalszym ciągu dopieszczają swoje "perełki". Dziś na ich celowniku znalazła się aplikacja Sklepu Play.

Aktualizacja do wersji 5.1.11 przyniosła kilka ciekawych zmian. Od strony wizualnej pierwsze, co rzuca się w oczy, to menu nawigacyjne przenikające przez belkę statusu, co dotąd doświadczyć mogliśmy jedynie w kilku aplikacjach, jak np. Keep. Mniej dostrzegalną nowością są renderowane w czasie rzeczywistym cenie pod kartami interfejsu. Zdecydowanie najciekawiej prezentuje się nowa zakładka "Moje konto", której brakowało w mobilnej wersji Sklepu Play od samego początku. Pozwala nam ona na zarządzanie sposobami płatności i przeglądanie naszych ostatnich zakupów, co dotąd było możliwe tylko przez stronę internetową
 
Jeśli nie możecie doczekać się owej aktualizacji zawsze możecie skorzystać z zasobów serwisu APK Mirror. Szczerze mówiąc bardziej ucieszyłaby mnie informacja o odświeżeniu wyglądu Hangouts, czy aplikacji YouTube. A jaka jest Wasza opinia? Podobają wam się nowości w Sklepie Play?

Reklama

Daniel Marcinkowski

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama