Reklama

Android 5.0 Lollipop dla smartfonów Xperia już wkrótce

Na początku przyszłego roku rozpocznie się proces aktualizacji oprogramowania Android do wersji 5.0 Lollipop dla smartfonów Xperia serii Z2 i Z3.

Nie wiadomo do końca kiedy, ale początek roku jest terminem bardzo nam bliskim, więc użytkownicy smartfonów Xperia serii Z2 i Z3 nie powinni długo czekać. Warto pamiętać, że chodzi o telefony kupione w wolnej sprzedaży. Urządzenia dodawane do abonamentów u operatorów mają dodatkowe oprogramowanie, więc w ich przypadku proces aktualizacji będzie na pewno opóźniony.

Sony zapowiedziało również, że aktualizację do wersji 5.0 otrzymają w przyszłości: Sony Xperia Z, Sony Xperia ZL, Sony Xperia ZR, Sony Xperia Tablet Z, Sony Xperia Z Ultra, Sony Xperia Z1, Sony Xperia Z1S i Sony Xperia Z1 Compact.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy