Android Jelly Bean 4.3 już dostępny dla Galaxy S3

Po aktualizacji Galaxy S4 do Androida w wersji 4.3 Samsung zabrał się za swój starszy smartfon - Galaxy S3. Jak donosi serwis SamMobile, posiadacze tego telefonu mogą już zaktualizować system i otrzymać sporo funkcji, które dotychczas były dostępne wyłącznie dla Galaxy S4.

Użytkownicy Galaxy S3 mogą spodziewać się sporo zmian, głównie ze względu na fakt, iż przesiadają się z wersji 4.1. Samsung wraz z aktualizacją 4.3 wprowadza dla S3 zupełnie nowy interfejs, który znamy z Galaxy S4 oraz Galaxy NotIII, a także nową systemową klawiaturę, ekran blokady czy aplikacje (kalkulator, zegar, kontakty, galeria, muzyka).

Pojawiło się również wsparcie dla funkcji TRIM oraz ANT+, co powinno wpłynąć na ogólną szybkość systemu. Aktualizacji doczekały się także sterowniki do układu graficznego, co przełoży się na lepsze wyniki osiągane w grach i wymagających aplikacjach.

Reklama

Android 4.3 przynosi ze sobą nowy tryb aparatu fotograficznego, tryb jazdy (Driving Mode), odświeżoną sekcję ustawień, udoskonalony przełącznik widżetów oraz wsparcie dla Galaxy Gear.

Aktualizacja jest sukcesywnie przeprowadzana dla kolejnych użytkowników i powinna się pojawić na wszystkich urządzeniach w przeciągu najbliższych dni.

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Galaxy S III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy