Clubhouse trafia na Androida

Clubhouse trafia w wersji stabilnej na smartfony z Androidem. Program jest obecnie dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Aplikacja Clubhouse trafiła na Androida. Program był ponad rok dostępny tylko i wyłącznie dla osób korzystających ze sprzętów Apple - iPhone’ów oraz iPadów. Tym razem jednak z aplikacji mogą skorzystać już wszystkie osoby, które zalogują się do Sklepu Play od Google.

Clubhouse działa na Androidzie prawie tak samo, jak na iOS. W tym przypadku użytkownicy dalej potrzebują zaproszenia, aby móc zacząć korzystać z usługi. Ważny jest fakt, iż osoby obecnie używające aplikacji co jakiś czas dostają nową pulę zaproszeń do wykorzystania - w tej chwili jest więc ich mnóstwo.

Reklama

Clubhouse to aplikacja społecznościowa, która umożliwia użytkownikom stworzenie wirtualnego pokoju, w którym mogą oni rozmawiać z innymi użytkownikami. Program stał się bardzo popularny w ostatnich miesiącach, jednak wraz z czasem zainteresowanie aplikacją zaczęło maleć.

Doświadczenie powiązane z Clubhouse było wielokrotnie opisywane jako swoiste słuchanie podcastów - tyle, że z elementem interakcji. Aplikacja jest dostępna za darmo w Sklepie Play.


 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Clubhouse
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy