Kiedy Android 11 dla OnePlus 6 i 6T?

OnePlus może opóźnić wydanie nowej wersji Androida dla swoich starszych smartfonów. Ile trzeba będzie czekać?

OnePlus zaczyna mieć problemy z regularnym dostarczaniem aktualizacji dla swoich smartfonów. Najnowsze informacje zdradzają, iż osoby posiadające takie modele urządzeń, jak OnePlus 6 i 6T będą musiały cierpliwie poczekać na aktualizację do Androida 11. Bardzo możliwe, że... nawet do 2022 roku.

Jest niezwykle prawdopodobne, iż OnePlus 6 i 6T nie doczekają się premiery stabilnej wersji oprogramowania Android 11 jeszcze przez kilka miesięcy. Wydanie finalnej wersji może mieć miejsce na jesień 2021 lub na wiosnę 2022 roku.

OnePlus 6 jest smartfonem, który otrzymał już dwie duże aktualizacje: z Androida 8 Oreo do Androida 9 Pie, a następnie do Androida 10. Według obecnych standardów na rynku, posiadacze wspomnianych urządzeń raczej nie mają co spodziewać się aktualizacji do Androida 12.

Reklama

OnePlus radzi sobie coraz słabiej w kontekście aktualizacji swoich smartfonów. Wielokrotnie można zobaczyć opinie zirytowanych użytkowników, którzy muszą długo czekać na nowe oprogramowanie. Tak będzie i tym razem.

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: OnePlus | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy