Klawiatura Cristiano Ronaldo - najbardziej bezsensowna aplikacja miesiąca?

Sklep Google Play jest ogromny, największy wśród wszystkich mobilnych platform, a ta statystyka niesie razem ze sobą informację, że o wiele więcej można znaleźć tzw. śmieciowych aplikacji. Jednak tym razem nie chodzi o tytuł źle zaprogramowany, z bezsensownymi funkcjami czy też po prostu stworzony bez większego zastanowienia.

W tym wypadku rzuciła mi się w oczy klawiatura - niezbyt często zwracam na nie uwagi, gdyż i tak korzystam z tego, co oferuje producent urządzenia, ale tym razem musiałem rzucić okiem na tę aplikację. "Cristiano Ronaldo Keyboard", oto pełna nazwa programu. W takim razie czym wyróżnia się ten tytuł na tle konkurencji? Chyba właśnie tylko nazwą. Autorzy zwracają uwagę na takie funkcje jak specjalnie dobrana kolorystyka, która ma ułatwiać pisanie czy też przewidywanie kolejnych słów lub korekcja dopiero, co pisanego. Wśród wspieranych języków pojawia się również nasz rodzimy, ale z adnotacją, że nie wszystkie dodatki będą współpracować. Nie mogło oczywiście zabraknąć mikropłatności, gdyż program jest oczywiście darmowy, ale pojawiają się mikropłatności, które w tym wypadku dotyczą darowizny na rzecz autorów.

Reklama

Jednak jest pewien dodatek, który być może spodoba się fanom Cristiano Ronaldo, czyli menu, w którym znajdziemy wszystkie posty piłkarza z najpopularniejszych portali społecznościowych.

Przetestowałem tę aplikację i... nie widzę jej większego sensu. Pod żadnym względem nie jest lepsza od najbardziej znanych klawiatur. Oczywiście od razu przyznaję się do bycia fanem koszykówki aniżeli piłki nożnej, ale jedno muszę przyznać - aplikacja swoim tytułem zwróciła moją uwagę, a chyba o to właśnie chodzi?

Dla ewentualnych zainteresowanych - link można znaleźć w tym miejscu.

Łukasz Pająk

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama