MIUI 13 - Xiaomi pracuje nad nową nakładką systemową

Xiaomi pracuje obecnie nad nakładką MIUI 13. Jej oficjalna prezentacja nastąpi jeszcze w sierpniu 2021 roku. Informacja tego typu pochodzi od jednego z dyrektorów chińskiego przedsiębiorstwa.

Xiaomi przygotowuje obecnie kolejne, duże wydanie swojego systemu operacyjnego - MIUI 13. Nowa wersja nakładki znajduje się obecnie w fazie testów i zostanie prawdopodobnie ogłoszona przez chińskiego producenta w okolicach sierpnia bieżącego roku. Następnie trafi ona do smartfonów na terenie Chin, a finalnie będzie wprowadzona także na urządzenia znajdujące się na rynku międzynarodowym.

Na ten moment nie ma zbyt wiele dostępnych informacji dotyczących MIUI 13. Nie wiadomo na jakie zmiany zdecyduje się Xiaomi oraz jaki dokładnie język projektowania zdecyduje się przyjąć chińska firma. Wiadomo, iż urządzenia, które zostały wydane od 2019 roku wzwyż będą niemalże na pewno kwalifikować się do tej aktualizacji. Jest również bardzo prawdopodobne, iż MIUI 13 będzie opierało się na Androidzie 11. Android 12 ogłoszony przez Google w maju bieżącego roku znajduje się bowiem wciąż w fazie testów. Jego premiera spodziewana jest na jesień 2021 roku. 

Reklama

MIUI 13 ma zostać zaprezentowane podczas premiery smartfona Xiaomi Mi Mix 4

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl  INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: xiaomi | MIUI 13

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy