PlayStoreSales - promocje ze sklepu Play w jednym miejscu

Sklep z grami i programami dotyczącymi Androida jest największym tego typu ze wszystkich platform mobilnych. To oznacza, że deweloperzy muszą znaleźć sposób na wyróżnienie się wśród tak ogromnej bazy aplikacji. Jak najlepiej to zrobić? Oczywiście oferując przeróżne promocje. Jednak jak je znaleźć?

Właśnie w tym celu pewien użytkownik Reddita, ukrywający się pod pseudonimem Endda, stworzył stronę internetową PlayStoreSales, co w wolnym tłumaczeniu oznacza właśnie wyprzedaże ze sklepu Play. Autor dopiero pracuje nad swoim projektem i rozwija go, ale już można pochwalić samą inicjatywę. Oczywiście jeszcze znajdziemy kilka błędów związanych z jej działaniem takich jak chociażby niepoprawnie działające ogólne kategorie, ale i tak możemy znaleźć wszystkie warte uwagi i - przede wszystkim - przecenione aplikacje dostępne w sklepie Play.

Reklama

Dane na stronie pojawiają się z pięciu różnych źródeł, ale to twórca strony przebiera najważniejsze i najlepsze, aby uniknąć pojawiania się wszelkiego rodzaju śmieci, których w markecie Androida niestety wciąż jest bardzo dużo.

Osobiście popieram taką inicjatywę i polecam sprawdzić, czy może właśnie wasza ulubiona aplikacja, za którą nie chcecie zbyt dużo płacić, została właśnie przeceniona. Pochwalcie się swoimi znaleziskami w komentarzach.

Link do serwisu PlayStoreSales


Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Google Play | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy