Realme UI 3.0 - zbliża się premiera nowej nakładki na Androida

Już niedługo użytkownicy smartfonów Realme będą mogli się cieszyć aktualizacją oprogramowania, które zagwarantuje im nowy interfejs. UI 3.0 jest nakładką stworzoną już bezpośrednio na systemie operacyjnym Android 12.

Realme jest stosunkowo nowym graczem na rynku smartfonów. Firma powstała w 2018 roku, rok później zaczęła pojawiać się poza Azją. Do polski pierwsze urządzenia marki trafiły dopiero w kwietniu 2020 roku. Realme przeżyło niesamowity wzrost popularności. W ciągu trzech lat od rozpoczęcia działalności, firma uplasowała się na 6 miejscu w rankingu Counterpoint pod względem sprzedaży smartfonów. Realme wyprzedzają tacy giganci jak Samsung, Xiaomi i Apple. Bardziej bezpośrednią konkurencję stanowią dla tej marki Oppo i Vivo.

Inne firmy nie śpią i walczą o ugruntowanie swojej pozycji na rynku Oppo wchłonie OnePlusa, który stanie się submarką. Jeżeli Realme chce powalczyć o klientów, to również musi wykonywać zdecydowane ruchy.  Na razie jednak fani marki muszą się zadowolić nowym interfejsem, który zostanie zagwarantowany przez aktualizację UI 3.0. Aktualna wersja działa na Androidzie 11. Z kolei UI 3.0 zostanie już dostosowane pod Androida 12, którego premiera odbędzie się na początku października. Zaraz po oficjalnym pojawieniu się systemu stworzonego przez Google, światło dzienne ujrzy nakładka Realme 3.0.

Reklama
INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Realme | Smartfony | mobilne systemy operacyjne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy