Rysuj wzory i twórz skróty do 72 aplikacji

W Sklepie Play znajduje się całe mnóstwo launcherów pozwalających spersonalizować telefon wedle własnych upodobań. Począwszy od tych najbardziej prostych i łatwo poddających się modyfikacji, po te bardziej zaawansowane. My sugerujemy jednak skorzystać z Pattern Launcher - dzięki niemu łatwo uzyskać szybki dostęp do 72 dowolnych aplikacji.

Pattern Launcher to nowość w Sklepie Play. Aplikacja ta pozwala nam na dostanie się do naszych ulubionych aplikacji rysując po prostu wzór. Jak to działa? Użytkownik dostaje pole o wymiarach 3 x 3 kratki, którym może przypisać dowolne aplikacje. By przejść do konkretnej wystarczy narysować wcześniej ustalony wzór - zupełnie jak przy ekranie blokowania. Łącznie będziemy mieć możliwość dostosowania tak aż 72 aplikacji. Prawdziwy kombajn.

Warto zaznaczyć również, że nie musimy pamiętać wszystkich kombinacji. Dotykając palcem jedną z kropek wyświetli nam się podpowiedź, jakie ruchy możemy wykonać i jaką aplikację, dzięki temu uruchomimy. Ta funkcjonalność sprawia, że korzystanie z Pattern Launcher staje się jeszcze łatwiejsze, a przy okazji szybkie i bezproblemowe.

Reklama

Wkrótce aplikacja ta dostanie nowe aktualizacje, a wraz z nimi nowe udogodnienia. Jeśli spodobała Wam się już teraz, warto śledzić poczynania dewelopera. Pattern Launcher jest w pełni darmowe i pozbawione reklam.

Program ściągniecie klikając tutaj

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy