Tim Cook: Microsoft Surface jak latający samochód

Tim Cook wyraźnie nie przepada za wszelkiego rodzaju hybrydami tabletów i laptopów. W trakcie prezentacji kwartalnych wyników finansowych Apple, szef giganta z Cupertino podzielił się swoją opinią na temat kontrowersyjnego tabletu Microsoft Surface.

Cook, zapytany o komentarz na temat premiery tabletu Surface, oznajmił, że choć sam nie miał jeszcze okazji wypróbować najnowszego dzieła giganta z Redmond, uważa je za nieco upośledzone i dezorientujące urządzenie (a przynajmniej tyle wyczytał w mediach branżowych).

- Wrażenia użytkownika związane z interakcją z iPadem są niesamowite. Przypuszczam, że można zaprojektować samochód, który lata i pływa, ale nie sądzę, by którąś z tych czynności wykonywał na bardzo dobrym poziomie. Myślę, że jeśli ludzie porównają iPada z konkurencyjnymi ofertami, tak czy inaczej zdecydują się na zakup iPada - wyjawił Cook.

Reklama

Patrząc na nowy trend w branży mobilnej - narodziny konwertowalnych ultrabooków/tabletów hybrydowych - może nagle okazać się, że iPad ma nieoczekiwanych konkurentów właśnie z Windowsem 8.

Źródło informacji

Gizmodo
Dowiedz się więcej na temat: Windows | Microsoft Surface | tablet | hybryda | Tim Cook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy