Aplikacja Okazjum.pl, czyli zakupy w biegu

Większa część społeczeństwa prowadzi tryb życia w ciągłym biegu. Nie mamy czasu na spokojne przejrzenie gazetek handlowych czy promocji oferowanych nam przez sklepy. Jak szybko i mobilnie sprawdzić, gdzie warto w danej chwili zrobić zakupy i do jakiego sklepu się wybrać? Bez wątpienia pomocna będzie nowa, ulepszona aplikacja okazjum.pl.

Prosto i przejrzyście

Po uruchomieniu aplikacji (warto zaznaczyć, że wyjątkowo szybko się ona ładuje) naszym oczom ukazuje się przejrzyste i proste menu. Ogromnym plusem jest fakt, że aplikacja nie jest "zaśmiecona", dzięki czemu korzystanie z niej nie jest denerwujące i męczące. Nie ma wyskakujących okienek zachęcających do jakichś rejestracji i zakładania niepotrzebnego konta. Nie znajdziesz w niej także wyskakujących, upierdliwych reklam, których nie da się pozbyć, ponieważ krzyżyk z napisem "zamknij" jest doskonale zabunkrowany i poza zasięgiem wzroku użytkownika. W aplikacji znajdziemy dokładnie to, czego szukamy, czyli gazetki promocyjne różnych sieci handlowych w prostych i przejrzystych okienkach. W każdym z nich na dole znajduje się informacja, ile gazetek jest obecnie dostępnych i serduszko, które po kliknięciu zmienia kolor na czerwony sygnalizując, że to właśnie ten sklep należy do naszych "ulubionych".

Reklama

Okazjum.pl - pobierz aplikację

Jaki jest Twój ulubiony sklep?

W aplikacji znajdują się do wyboru trzy zakładki: sklepy, gazetki i ulubione. Zwłaszcza ta ostatnia zasługuje na chwilę uwagi. Chyba każdy ma ulubiony, bądź kilka ulubionych sklepów, w których najczęściej robi zakupy. Warto więc skorzystać z tej opcji. Po dodaniu kilku najczęściej odwiedzanych sieci handlowych do zakładki "ulubione", otrzymujemy zdecydowanie szybszy dostęp do wybranych przez użytkownika gazetek promocyjnych. Ponadto, aplikacja przesyła powiadomienia o pojawieniu się nowych gazetek, więc daje nam to gwarancję bycia na bieżąco z aktualnymi ofertami promocyjnymi.

Drobny pomocnik

Oprócz trzech podstawowych zakładek, w prawym dolnym rogu czai się mały pomocnik dla użytkownika. Dzięki niemu, oprócz samych sklepów, możemy do "ulubionych" dodać także kategorię (łącznie jest ich piętnaście). W celu przetestowania działania tej funkcji, zdecydowaliśmy się wyszukać jakieś kosmetyki. W małym pomocniku oznaczyliśmy serduszkiem kategorię "Drogerie i Apteki". Pojawiły się wszystkie sieci, które mogły zaoferować w swoim asortymencie zakup wszelakich kosmetyków. Oczywiście, po wyborze konkretnego sklepu pojawiły się też aktualne gazetki. W ten oto sposób, wśród cen promocyjnych mamy możliwość wybrania konkretnych kosmetyków.

Aplikacja Okazjum.pl na pewno świetnie się sprawdzi w dłoniach zabieganych osób, które cenią sobie swój czas. Wolną chwilę np. w tramwaju warto poświęcić na szybkie zaplanowanie zakupów z tą aplikacją. Zajmie to dosłownie chwilę, a pozwoli na spore oszczędności.

Okazjum.pl - pobierz aplikację

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: INTERIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy