Google kontra Microsoft - spór o YouTube'a

Microsoft ma problem z mobilną aplikacją YouTube dla systemu Windows Phone. Pomimo modyfikacji aplikacji zgodnie z sugestiami Google - użytkownicy smartfonów z Windows Phone nadal nie mogą oglądać filmików z popularnego serwisu przy pomocy oficjalnej aplikacji Microsoftu.

"Można odnieść wrażenie, że Google blokuje naszą aplikację po to, abyśmy nie mogli dostarczyć naszym użytkownikom takiego samego rozwiązania, jakie dostają osoby korzystające z systemu Android oraz iPhone'ów" - napisał David Howard z Microsoft. Rzekomo rozchodzi się o przygotowanie aplikacji w języku HTML5, chociaż aplikacje w wersji iOS oraz Android nie korzystają z HTML5. Wcześniej Google zablokowało aplikację Microsoftu ze względu na problemy z wyświetlaniem reklam. To jednak zostało - tak twierdzi Microsoft - naprawione. Pojawiła się nowa wersja. Która to została znowu zablokowana.

Reklama

Jak dowiedział się serwis The Verge, Google ma rzekomo nadal obiekcje i sugestie, co do wyświetlania reklam. Microsoft pozostaje zatem bezsilny i musi prowadzić dalsze rozmowy z Google.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Windows Phone | Windows Phone 8 | youtube | Google

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy