Samsung już pracuje nad Androidem 4.3 dla Galaxy S4?

​ Mimo że Google wciąż oficjalnie nie zaprezentowało żadnej nowej odsłony Androida od czasu wersji 4.2.2 Jelly Bean, to mówi się, że kolejna edycja oznaczona będzie numerkiem 4.3 i nie wniesie ze sobą wielu przełomowych zmian. Jeżeli wierzyć ostatnim przeciekom, to wygląda, że gigant z Mountain View pracuje już od jakiegoś czasu wraz z producentami sprzętu nad nową wersją systemu.


Dowodem na to mają być zrzuty ekranu z Samsunga Galaxy S4 pracującego pod kontrolą Androida 4.3 Jelly Bean. Najprawdopodobniej nowe oprogramowanie testowane jest na specjalnej edycji GS4 od Google, którą w amerykańskim Sklepie Play można nabyć od kilku dni. Lista zmian w Androidzie 4.3 JB wciąż pozostaje tajemnicą, a jedną z rzeczy, której możemy się spodziewać jest odświeżona aplikacja aparatu z nowym układem kontrolek.

Mówi się, że Google ma zaprezentować nowego Androida już niebawem, choć informacje te należy traktować z rezerwą, gdyż tej premiery spodziewaliśmy się już przecież na początku czerwca. Natomiast pod koniec roku ma zadebiutować Android 5.0 Key Lime Pie, którego jedną z najważniejszych cech ma być wysoka kultura pracy na urządzeniach ze słabszymi podzespołami. Widać więc, że Google nie próżnuje i mamy nadzieję, że już wkrótce ujrzymy wiele ciekawych nowości.

Reklama

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | Google | Samsung Galaxy S | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy