Amazon obniża ceny Kindle na Black Friday. Nawet nudne książki będą ciekawe!

Nie samymi smartfonami człowiek żyje, a pod tradycyjnymi wydaniami książek mogą nam się już uginać półki. Wtedy na pomoc wkracza dobry czytnik e-booków, a i publikacje są dostępne w bardziej przystępnych cenach. Wśród sprzętów przodujących na rynku znajduje się Kindle. Z okazji Black Friday 2022 nowego Kindle’a Paperwhite możemy wyhaczyć w bardzo atrakcyjnej cenie.

Kindle Paperwhite - dane techniczne

Najnowszy Kindle Paperwhite ma antyrefleksyjny wyświetlacz o przekątnej 6,8 cala i rozdzielczości 300 ppi. Ma regulowane podświetlenie, także w ciepłym kolorze. Co bardzo istotne - nie ma reklam. Do dyspozycji mamy 8 GB pamięci, które spokojnie wystarczą na przechowanie sporej biblioteki. Umożliwia aż 10 tygodni pracy na baterii. Urządzenie jest wodoodporne. Naładujemy je przez USB-C.

Black Friday 2022. Gdzie kupić Kindle’a Paperwhite w promocji?

Kindle Paperwhite w dobrej cenie dostępny jest na Amazonie. Kosztuje 530,99 zł. Cenę obniżono o 23 procent z 689,99 zł. Tym samym Kindle Paperwhite kosztuje niemal tyle, co najnowszy podstawowy Kindle.

Reklama

Black Friday i Cyber Monday. Znajdź coś dla siebie podczas zakupowego święta

Black Friday wypada w tym roku 25 listopada. Już od wczoraj można jednak odnaleźć ciekawe oferty w różnych sklepach. Obniżek możemy się spodziewać do 28 listopada, czyli do Cyber Monday

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kindle | amazon.pl | promocje | Black Friday | Cyber Monday 2022 | black week
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy