Kolejna dziś awaria Messengera. Są problemy z wysyłaniem wiadomości

Komunikator Messenger, ale też Facebook i Instagram, nie działają prawidłowo. Użytkownicy zgłaszają problemy z wysyłaniem wiadomości.

Komunikator Messenger, ale też Facebook i Instagram, nie działają prawidłowo. Użytkownicy zgłaszają problemy z wysyłaniem wiadomości.
Kolejna dziś awaria Messengera. Są problemy z wysyłaniem wiadomości /Downdetector /Twitter

To już druga dzisiaj (16.06) awaria platform należących do Meta. Rano występowały poważne problemy z wysyłaniem wiadomości przez Messengera, a teraz sytuacja powtórzyła się. Takie informacje publikują użytkownicy serwisu Downdetector, który rejestruje i ostrzega o awariach najpopularniejszych platform w Internecie.

Awaria Messengera od Meta. Nie można wysyłać wiadomości

Co ciekawe, wcześniej podobna fala zgłoszeń usterki Messengera została odnotowana wczoraj (15.06) późnym wieczorem. Wówczas raporty spłynęły m.in. z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Szczecina czy Gdyni. Teraz jest podobnie.

Reklama

Oznacza to, że Meta ma bliżej nieokreślone problemy z utrzymaniem stabilności swoich usług. Być może jest to efekt cyberataków. Niedawno analitycy internetowi ostrzegali, że grupy hakerskie z Rosji będą dokonywały coraz potężniejszych ataków na zachodnie i amerykańskie koncerny w związku z pomocą dla Ukrainy.

Tym razem, według Downdetector, 50 procent użytkowników zgłasza problemy z wysyłaniem wiadomości, 26 procent z odbieraniem, a 23 procent z samym funkcjonowaniem aplikacji. Na razie w mediach społecznościowych nie pojawiły się oficjalne stanowiska Facebooka, które komentowałby ostatnią częstą niedyspozycję Messengera. Jeśli pojawią się jakieś nowe informacje w tej sprawie, natychmiast Was o tym poinformujemy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meta | Messenger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama