Jabra Elite 7 Active - słuchawki dla osób aktywnych

Jabra Elite 7 Active to najnowsze słuchawki duńskiego producenta dedykowane dla osób aktywnych. Czy można w nich biegać lub wybrać się na siłownię? Postanowiliśmy sprawdzić.

Jabra Elite 7 Active to najnowsze słuchawki duńskiego producenta dedykowane dla osób aktywnych. Czy można w nich biegać lub wybrać się na siłownię? Postanowiliśmy sprawdzić.
Jabra Elite 7 Active to najnowsze słuchawki duńskiego producenta /materiał prasowy

Jabra Elite 7 Active to słuchawki typu TWS, które idealnie nadają się do treningu. Dzięki technologii ShakeGrip pozostają na swoim miejscu bez względu na to, jak ciężko trenujemy. Nie ma obawy, że wypadną z uszu, bo są wykonane z gumowanego materiału (EarGel), który dobrze przylega do skóry (także wilgotnej od potu).

Świetne ANC, przydatne HearThrough

Prawdopodobnie najważniejszą funkcją słuchawek Elite 7 Active jest technologia Aktywnego Wyciszania Szumów (ANC), która pozwala na całkowite odcięcie się od świata zewnętrznego. Za pomocą funkcji MySound w aplikacji Jabra Sound+ można dostosować dźwięk do własnych preferencji słuchowych.

Reklama

Nie zawsze jednak chcemy odcinać się od otaczających dźwięków - wtedy przyda się technologia HearThrough. Za dotknięciem przycisku mikrofony w słuchawkach dousznych zostają wykorzystane do przekazywania dźwięków otoczenia.

Różne miejsca wymagają różnych poziomów uwagi, zatem można wybrać spośród pięciu poziomów pracy HearThrough w aplikacji Jabra Sound+ i znaleźć taki, który będzie dla nas najbardziej odpowiedni. To bardzo przydatne podczas treningu na zewnątrz, gdy nie chcemy całkowicie się odciąć od tkanki miejskiej - przydatne w parku czy na ulicy.

Dźwięk jak marzenie

Głębokie, zrównoważone basy. Rezonujące średnie tony. Zróżnicowane wysokie tony. Muzyka słuchana na Elite 7 Active naprawdę zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Warto wspomnieć, że w stosunku do poprzedniej generacji, inżynierowie Jabry przeprojektowali 6-milimetrowe głośniki, które brzmią jeszcze lepiej. Wystarczy sobie porównać jakość dźwięku choćby z Elite 75t Active.

Gdy jeżeli chodzi o odbieranie połączeń, Elite 7 Active oferują doskonały i wyraźny przekaz. Cztery starannie umiejscowione mikrofony pokryte siateczką SAATI Acoustex chroniącą przed odgłosami wiatru zapewniają krystalicznie czyste połączenia, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy.

Długodystansowiec

Elite 7 Active zostały wyposażone w baterię, która pozwala nawet na 8 godzin odtwarzania muzyki. Trzymając je w futerale można korzystać z nich nawet przez 30 godzin. Jeśli mimo wszystko bateria się wyczerpie, błyskawiczne, 5-minutowe ładowanie pozwoli nawet na godzinę zasilania.

Elite 7 Active doskonale nadają się do użytku na zewnątrz dzięki temu, że są odporne na wodę, pot i trening (stopień ochrony IP57), a ponadto objęte są 2-letnią gwarancją. To zdecydowanie jedne z najlepiej grających i wycenionych słuchawek TWS dostępnych na naszym rynku. Warto się nimi zainteresować.

Cena wyjściowa słuchawek Elite 7 Active to 749,99 zł.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama