Test Evolve Infinity - z internetem oraz 3D

Evolve Infinity jest uniwersalnym odtwarzaczem multimediów. Jego unikatową cechą jest odtwarzanie filmów 3D.

Infinity to urządzenie o sporych gabarytach - w obudowie znajduje się wnęka na 3,5-calowy dysk o pojemności do 3 TB, co pozwala wykorzystać sprzęt zarówno do magazynowania bardzo dużej ilości filmów HD (w tym również 3D), jak i do udostępniania zasobów w domowej sieci.

Odtwarzacz ma wiele interfejsów, w tym cyfrowe i analogowe wyjścia audio-wideo, a także port gigabit ethernet. Na bocznej ściance umieszczono gniazdo na karty pamięci, port USB 3.0 służący do podłączania komputera i przegrywania plików, a także dwa porty USB 2.0 do podłączenia klawiatury, myszy czy opcjonalnej karty Wi-Fi.

Możliwości

Evolve Infinity bez problemów odtwarza wszystkie formaty muzyczne, wideo oraz zdjęcia, łącznie z filmami o najwyższym bitrate. Nie ma problemów z polskimi napisami, które mogą mieć stronę kodową Windows lub UTF-8. Filmy 3D można odtwarzać z podłączonego do USB zewnętrznego czytnika blu-ray albo z obrazu płyty bluray. Oczywiście niezbędny jest telewizor 3D.

Reklama

Nie zabrakło obsługi YouTube, radia internetowego SHOUTcast czy serwisów Picasa oraz Flickr. Wbudowana przeglądarka WWW pozwala przeglądać strony, ale do tego klawiatura i myszka są wręcz niezbędne.

AW

PLUSY

+ Możliwość instalacji pojemnego dysku

+ Odtwarzanie wszystkich formatów

+ Dodatkowe aplikacje

+ Możliwość instalacji Androida

MINUSY

- Przeciętny pilot i interfejs

- Brak możliwości aktualizacji prosto z sieci

Dane techniczne Evolve Infinity: procesor Realtek 1186DD 750 MHz, pamięć 512 MB, złącza HDMI, S/PDIF, 3xUSB, GbE, czytnik kart pamięci i inne, obsługa DLNA, Torrent, Samba (klient i serwer), wymiary 210x65x 155 mm, waga 730 g.

Poprawnie obsługiwane formaty/kodeki wideo HD: QT 720p/1080i/1080p, WMV 720p/1080i/1080p, MKV 720p/1080i/1080p, AVCHD

Poprawnie obsługiwane formaty audio: MP3, WMA, OGG, AC3, AAC, FLAC, RMVB, playlisty M3U, playlisty PLS

Źródło informacji

PC Format
Dowiedz się więcej na temat: test | HDTV
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama