Cybertruck już doczekał się pierwszej sportowej modyfikacji

Fani Tesli i jej przeciwnicy wspólnie prześcigają się w coraz to nowych pomysłach na modyfikacje pierwszego elektrycznego pickupa od Elona Muska. Pojazd już budzi kontrowersje, a co dopiero po sportowej modyfikacji.

Cybertruck posiada bardzo prostacki design, ale to właśnie w nim tkwi jego sukces. Musk mówi już o dobijaniu do 300 tysięcy zamówień na ten niesamowity pojazd, a przecież w pełnej krasie wszyscy mogliśmy zobaczyć go zaledwie 2 tygodnie temu. Największa fala zainteresowana powinna zalać Teslę dopiero po rozpoczęciu jego produkcji i pojawieniu się u pierwszych klientów.

Raczej do potężnej bryły pickupa Tesli nie już trzeba niczego dodawać, bo sama w sobie budzi respekt wielkością i nietypowym kształtem. Jednak niejaki Adry53, grafik publikujący swoje prace na popularnym serwisie YouTube, postanowił dodać Cybertruckowi coś od siebie. Cel był prozaiczny, chodziło o zaprezentowanie pierwszej modyfikacji sportowej.

Reklama

Efekt jego pracy wprawia w zakłopotanie. Z czym tak naprawdę mamy tutaj do czynienia?! Cybertruck wygląda jak Lamborghini z lat 70. na sterydach. Jeśli Drużyna A chciałaby podróżować pickupem, a nie furgonetką, to na pewno taka wizja Cybertrucka przypadłaby im do gustu. A mówiąc poważnie, musimy przyzwyczaić się do takich modyfikacji, bo po rozpoczęciu produkcji pojazdu, możemy być pewni, że nie jeden Redneck natychmiast zmieni swój w choinkę, jak dotychczas robił to ze swoim pickupem od Forda.

Źródło: GeekWeek.pl/YouTube / Fot. YouTube/Andy53

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy