Zobacz, jak Elon Musk i Jay Leno śmigają po LA prototypem Cybertrucka [FILM]

Cybertruck wciąż jest najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawalnym pojazdem na świecie, a nawet jeszcze nie pojawił się w oficjalnej sprzedaży. Zobaczcie nowe nagranie z elektrycznym pickupem w roli głównej w Los Angeles.

Telewizja NBC już w najbliższą środę wieczorem wyemituje kolejny odcinek Garażu Jaya Leno, w którym pojawi się Elon Musk ze swoim mocarnym Cybertruckiem. Fani miliardera, Tesli i tego niebanalnego pojazdu będą mogli dowiedzieć się na jego temat więcej szczegółów. Tymczasem obejrzyjcie zapowiedź nowego odcinka na załączonym materiale filmowym. Możemy dowiedzieć się z niego, że produkcyjny pojazd może być o 3 procent mniejszy od prototypu, by mógł się zmieścić do typowego garażu.

Elon Musk przed premierą Cybertrucka jeździł najróżniejszymi pojazdami. Teraz jednak niemal bez przerwy widziany jest za kierownicą elektrycznego pickupa od Tesli. Nie powinniśmy się mu dziwić, w końcu jest to potężny, pancerny pojazd, który budzi respekt na drodze, nie tylko swoim wyglądem, ale również osiągami. Cybertrucka można kochać lub go nienawidzić, ale trzeba przyznać, że zwraca uwagę na drodze, jak żaden inny pojazd.

Reklama

W wersji topowej, Cybertruck ma przyspieszać do 100 km/h w ok. 3 sekundy i rozwijać prędkość ponad 200 km/h. Osiągi są tym zachwycające, że jest to maszyna o wadze grubo ponad 2 ton, a przy tym jest w stanie zabrać na swój pokład dodatkowe 3,5 tony. Analitycy rynku motoryzacyjnego informują, że Tesla ma już ponad 500 tysięcy zamówień na ten pojazd.

Niedawno Elon Musk był widziany w Cybertrucku pod jedną z ekskluzywnych restauracji w Malibu, a poźniej został przyłapany na fotelu pasażera na jednej z ulic dzielnicy Hawthorne w Los Angeles. Szef SpaceX podróżował z Jayem Leno, słynnym gwiazdorem amerykańskiej telewizyjnym i pasjonatem wszelkiej maści pojazdów.

Teraz już wiemy, że Musk i Leno kręcili ujęcia do nowych odcinków Garażu Jaya Leno. Prezenter posiada niemal 170 zachwycających pojazdów i 120 motocykli z różnych epok rozwoju motoryzacji. Na pewno w jego kolekcji brakuje jeszcze Cybertrucka, który niewątpliwie zapisze się na kartach historii motoryzacji i jest obecnie najbardziej pożądanym wśród Amerykanów.

Źródło: GeekWeek.pl/NBC/YouTube / Fot. NBC/Electrek

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy