Diadora - przywitaj wiosnę jak należy

Model Diadora S8000 NYL /materiały prasowe
Reklama

Miłośnicy sportowego designu mogą zacierać ręce. Pod koniec marca w sklepach pojawi się nowa kolekcja sneakersów włoskiej marki Diadora. Wzory moro, klimat wyspy Capri, odważne zestawienia kolorów, urokliwe pastele, wreszcie minimalistyczny design.

Bezsprzecznie prym w tej kolekcji wiodą militarne wzory. Ich siła ekspresji zjedna sobie tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu i nie godzą się na żadne cenowe kompromisy.

Najwyższa jakość musi kosztować, a ta jest gwarantowana w poniższych modelach. Stylowe moro na butach z górnej półki ma duże szanse stać się gorącym trendem tego sezonu.

Ekskluzywne Capri

Modele inspirowane wyspą Capri to świetna propozycja dla tych, dla których przymiotnik "włoski" jest synonimem wysokiej jakości. Buty, jak podpowiada skrót ITA w nazwie, powstały we Włoszech, w fabryce, w której od lat tworzone są produkty marki Diadora.

Reklama

Ich wierzch został ręcznie uszyty z trwałych materiałów premium, a kunszt wykonania z pewnością zjedna sobie osoby ceniące wyszukany styl.

W ofercie są dwa modele, każdy w dwóch wersjach kolorystycznych, nawiązujących do błękitnych wód Morza Tyrreńskiego okalających wyspę i jasnych skał wapiennych charakterystycznych dla Capri.

Istota minimalizmu

Tym, którzy preferują minimalizm Diadora oferuje niezwykle lekki, siateczkowy model Evo Aeon z ciekawymi elementami wykonanymi z odpornego na ścieranie tworzywa TPU. Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne - ze śnieżnobiałą podeszwą i cholewką oraz stylowe, ponadczasowe łączenie "black & white".

Na uwagę zasługuje także N9000 Hologram wzbogacony detalami, które pod wpływem światła ulegają przemianie, zyskując niepowtarzalny blask i koloryt.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy