Rafał Maślak - to każdy facet musi mieć w swojej szafie

Co każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie? "Dobrze dobraną koszulę w jasnym kolorze, białe spodnie, kolorową, lnianą marynarkę i skórzany pasek" - wylicza PAP Life Mister Polski 2014 Rafał Maślak. "To naprawdę super stylizacja, trochę taka włoska" - dodaje.

"Do tego jakieś fajne buty - niekoniecznie ze skarpetkami, może być bez nich, bo to też dodaje takiej nonszalancji. I jeszcze jakaś kolorowa poszetka. Gwarantuję, że to jest przepis na mega dobrą stylizację, która nie dość, że będzie letnia i wygodna, to jeszcze modna i na pewno będzie zwracała na siebie uwagę, a wizerunkowo przedstawiała naprawdę bardzo eleganckiego, dobrze wystylizowanego faceta" - zapewnia Rafał Maślak, bloger, Mister Polski 2014 i trzeci vice-Mister International 2014.

Mimo że Maślak nie przypomina sobie, żeby popełnił modowe faux pas, zauważył, że przez ostatni rok poczynił postępy.

"Patrząc na stylizacje, które ubierałem rok temu, teraz na pewno bym ich nie założył. Widzę, że popełniałem błędy - zhejtowałbym samego siebie patrząc rok do tyłu. Natomiast zauważyłem, że jest progres, że się rozwijam" - dodaje Mister Polski 2014.

Reklama

Według Mistera Polski 2014 polscy mężczyźni boją się jeszcze mody, zwłaszcza kolorów. "Polacy są stonowani. Więc panom zalecałbym przede wszystkim kolory, kolory, więcej wzorów i odwagi. Ponadto na ulicy widzę wielu mężczyzn w garniturach, które pewnie nie były tanie, mimo to nie są dopasowane - są za szerokie czy za długie. Wchodząc do sklepu wystarczy zapytać się obsługi i skorzystać z jej porad, bo to jest w pakiecie z kupnem garnituru. Wielu panów nawet o tym nie wie" - ocenia.

Choć nie każdy mężczyzna interesuje się modą i nie zawsze przykłada wagę do swoich stylizacji, Mister Polski 2014 nie boi się tematu mody i niedawno został ambasadorem marki dla mężczyzn. Co więcej, swój debiut w tej dziedzinie uważa za sukces, powód do dumy, a także kolejny etap w swojej działalności mistera i blogera, który otwiera mu drzwi do świata mody.

"Traktuję to zadanie bardzo poważnie. Będę się starał, żeby koszule, które będę współtworzył, wyróżniały się detalami, żeby odbiegało to od standardu. Staram się wprowadzić trochę więcej koloru, trochę odważniejszych stylizacji, trochę z zachodu, z Mediolanu. Kiedy tam byłem widziałem przepiękne stylizacje, które w Polsce byłyby za odważne, wręcz skrytykowane" - kwituje Maślak.

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy