Reklama

I to może dać ci przyjemność!

Twoja skóra potrzebuje specjalnej ochrony? Najnowsza seria kosmetyków jest odpowiedzią na potrzeby mężczyzn, którzy przywiązują szczególną uwagę do pielęgnacji twarzy.

Firma Wilkinson wprowadza na rynek nową linię pianek i żeli do golenia - Protect. Najnowsza seria kosmetyków jest odpowiedzią na potrzeby mężczyzn, którzy przywiązują szczególną uwagę do ochrony i pielęgnacji skóry. Innowacyjna formuła, wzbogacona m.in. w aloes i witaminę E, została przygotowana we współpracy z liderem rynku kosmetyków do golenia w USA, firmą Edge.

To może być przyjemne

Nowa seria Wilkinson dba o kondycję skóry twarzy, minimalizuje ryzyko zacięć i redukuje podrażnienia. Linia Protect jest kolejnym dowodem, że golenie może być przyjemne!

Problemem większości mężczyzn jest podrażniona w trakcie golenia skóra twarzy. Zacięcia i zaczerwienienia powodują nieprzyjemny stres związany z codzienną pielęgnacją. Wilkinson we współpracy z amerykańskim liderem rynku kosmetyków do golenia - firmą Edge, wprowadził zupełnie nową linię produktów - Protect. Seria Protect redukuje ryzyko podrażnień oraz chroni skórę twarzy przekonując, że golenie może być przyjemne! Dwa warianty produktów - Sensitive oraz Extra Protection pozwalają na dopasowanie kosmetyków do różnych rodzajów skóry.

Reklama

Dla tej szczególnie wrażliwej

Pianka i żel do golenia Wilkinson Protect Sensitive to produkty dla osób o szczególnie wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry. Dzięki nim skóra staje się idealnie gładka i ma zdrowy wygląd. Pianka z serii Wilkinson Protect Sensitive została wzbogacona w masło kakaowe i witaminę E, które skutecznie koją podrażnioną skórę oraz ją pielęgnują. Żel Wilkinson Protect Sensitive zawiera ekstrakt z aloesu oraz dodatkowe substancje nawilżające, które przynoszą uczucie ulgi i ukojenia dla skóry.

Dla jeszcze łatwiejszego golenia

Pianka i żel do golenia Wilkinson Extra Protection to linia kosmetyków, których innowacyjna formuła ułatwia przesuwanie maszynki po skórze twarzy zapobiegając tym samym niepotrzebnym podrażnieniom i otarciom. Pianka Wilkinson Extra Protection zawiera witaminę E i ekstrakt z aloesu, które chronią skórę twarzy i zapewniają jej pełną ochronę przed podrażnieniami. Żel Wilkinson Extra Protection, wzbogacony w witaminę E i dodatkowe substancje nawilżające, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zredukować do minimum zacięcia i otarcia.

Kosmetyki Wilkinson Protect dostępne są w dwóch wariantach:

Protect Pianka Sensitive 200 ml; sugerowana cena: 9,99 PLN

Protect Żel Sensitive 200 ml; sugerowana cena: 13,49 PLN

Protect Pianka Extra Protection 200 ml; sugerowana cena: 9,99 PLN

Protect Żel Extra Protection 200 ml; sugerowana cena: 13,49 PLN

materiały promocyjne

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy