Wielkie wyzwanie maszynki Gillette!

Mężczyźni kochają sport i ekstremalne wyzwania. W myśl tej zasady Gillette wraz z Piotrem dokonali czegoś niezwykłego! Po raz pierwszy w Polsce, sprawdzili czy można ogolić się w naprawdę ekstremalnych warunkach! Wszystko odbyło się podczas skoku ze spadochronem na wysokości 4000 metrów!

Wyzwaniem pierwszego Polaka, który podjął się tego zadania i maszynki Gillette Fusion ProGlide Sensitive, zaprojektowanej dla potrzeb skóry wrażliwej, było ogolenie się podczas skoku ze spadochronem, na które miał jedynie 50 sekund!

- Trzeba przyznać, że ta akacja była wyzwaniem. Jednak ja lubię wyzwania i dobrą zabawę, dlatego zdecydowałem się bez zastanowienia. Golenie się na takiej wysokości jest zupełnie innym doznaniem niż robienie tego na co dzień. Pęd powietrza (ok. 200km/h) oraz niska temperatura (kilka stopni Celsjusza powyżej zera) sprawiły, że prawie nie czułem, że się golę. Falująca skóra twarzy przy tej prędkości również utrudniała mi wykonanie zadania, ale udało się! - powiedział Piotr.

Test okazał się sukcesem, a maszynka Gillette ProGlide Sensitve udowodniła, że sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach! Uprawiane sportów oraz aktywny tryb życia sprawiają, że męska skóra często narażona jest na wysuszenie, co powoduje występowanie podrażnień podczas golenia.

Jednak dzięki nowej i zaawansowanej technologicznie maszynce Gillette Fusion ProGlide Sensitive, mężczyźni nie muszę rezygnować z aktywnego trybu życia, a golenie nie podrażni ich wrażliwej skóry. Nowość od marki Gillette, to najlepsze rozwiązanie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama