LG pokaże okrągły SmartWatch na IFA 2014

Moto 360 wyróżnia się na tle innych inteligentnych zegarków przede wszystkim za sprawą eleganckiego okrągłego wyświetlacza. Na targach IFA 2014, które rozpoczną się na początku września w Berlinie, LG pokaże podobne urządzenie, które spodoba się miłośnikom klasycznej formy.

4 września odbędzie się konferencja Motoroli na której prawdopodobnie producent ogłosi wprowadzenie Moto 360 do sprzedaży. Tymczasem LG szykuje konkurencyjny zegarek wyposażony w okrągły ekran. Na oficjalnym kanale YouTube LG Mobile pojawił się teaser z którego nietrudno odczytać, co południowokoreańska firma zamierza pokazać w Berlinie.
 
Według Engadget, urządzenie będzie się nazywało LG G Watch R. Na szczegóły dotyczące specyfikacji musimy poczekać do oficjalnej premiery, na razie LG nie ujawnia zbyt wiele. Oficjalny teaser skupia się na okrągłej formie wyświetlacza, na migawkach możemy również zauważyć cyfrowy kompas czy licznik kroków.
 
LG nie jest jedynym producentem, który pokaże nowego smartwatch'a podczas berlińskich targów. Kilka dni temu pojawiła się oficjalna zapowiedź ASUS'a - Tajwańczycy zaprezentują swój pierwszy zegarek z Android Wear.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama