Nadchodzi OnePlus Watch

Chińska firma przygotowuje się do zaprezentowania swojego pierwszego, inteligentnego zegarka. Kiedy odbędzie się jego premiera?

OnePlus przygotowuje się do wydania swojego inteligentnego zegarka OnePlus Watch. Plotki o pierwszym sprzęcie tego typu pojawiały się już na przestrzeni ostatnich lat. Wygląda jednak na to, że Chińczycy finalnie zdecydują się wejść w segment sprzętów wearables. Oficjalna premiera odbędzie się już 23 marca 2021 roku. Urządzenie OnePlus Watch zadebiutuje wraz z nowym flagowcem firmy, modelem OnePlus 9.

OnePlus do tej pory nie zdradził zbyt wiele informacji na temat swojego inteligentnego zegarka. Chińska firma cały czas nakręca atmosferę przed premierą oraz udostępnia grafiki promocyjne - nie można jednak wyczytać z nich niczego, co pozwalałoby zdradzić, jak dokładnie będzie wyglądała sama specyfikacja zegarka.

Reklama

Jeśli jednak spojrzeć wstecz: OnePlus mocno inspirował się chińskimi producentami. Bardzo możliwe, że w tym przypadku będziemy mieli do czynienia z nieco przebudowanym, inteligentnym zegarkiem Oppo. W końcu OnePlus należy również do tego chińskiego giganta.

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: OnePlus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy