PowerBank Lepow Stone 3000 – dodatkowa energia

Trzeba przypuszczać, że aktualna popularność przenośnych ładowarek działających z urządzeniami zaopatrzonymi w port USB utrzyma się jeszcze przez wiele kolejnych dekad. Rosnące zainteresowanie tego typu akumulatorkami, pokazuje jak ważne przy zakupie sprzętu jest kierowanie się jakością zastosowanych w nim ogniw. To właśnie litowo-polimerowe typy baterii są rozwiązaniem najlepszym z możliwych. Dzięki zadowalającej długości pracy baterii i skróconemu czasowi ładowania urządzeń, cieszą się tak ogromną popularnością.

Już od jakiegoś czasu na rynku sprzętu technologicznego króluje produkt, który zaraz po pojawieniu się w sprzedaży wywołał nie lada zainteresowanie. Wyprodukowany przez firmę Lepow  Stone 3000 to dostępne w ośmiu kolorach, desingerskie urządzenie, które jest akcesorium dedykowanym dla wszystkich użytkowników mobilnego sprzętu.  Nie powinna mylić jego nazwa (stone- kamień), gdyż jest on niewiarygodnie lekkim, kompaktowych rozmiarów powerbankiem.

Przed rozpoczęciem zasilania, specjalnie wbudowany scalony system mikroprocesorowy Lepow Stone’a łączy się z podpiętym urządzeniem i automatycznie dostosowuje napięcie wyjściowe odpowiadające ładowanemu urządzeniu. Ten sam inteligentny mikrokontroler uchroni też baterię przed przeładowaniem i rozładowaniem.

Dobrze skrojony sprzęt na miarę współczesnego użytkownika urządzeń mobilnych, zaopatrzony został w cztery ledowe wskaźniki, które umożliwiają sprawdzenie poziomu naładowania powerbanku. Oprócz portu IN microUSB przeznaczonego do zasilania Stone’a  wyposażono go także w dwa porty ładowania o różnej prędkości- standardowej i szybkiej. Pozwoli to na ładowanie dwóch urządzeń w tym samym czasie. Znacznie ułatwiający korzystanie z urządzeń mobilnych Lepow Stone 3000 pokazuje też, że w branży technologicznej nie zawsze musisz się godzić na kompromis między ceną a jakością.

Powerbank Stone 3000 dzięki możliwości dodania graweru, stanie się także niezwykle funkcjonalnym i jednocześnie spersonalizowanym prezentem. Można mieć pewność, że taki dodatkowy składnik wyposażenia ułatwi bliskiej osobie codzienne korzystanie z urządzeń mobilnych.

Specyfikacja techniczna Lepow Stone 3000:

- bateria litowo-polimerowa o pojemności 3000mAh,
- wymiary:  80x80x12(mm),
- waga: 97g,
- temperatura pracy: 10℃—45℃,
- napięcie wejściowe: 5 V DC; Max 1000 mAh,
- napięcie wyjściowe: 5 V DC; Max 1200 mAh,
- kompatybilność z urządzeniami ładowanymi za pomocą USB (smartphone / tablet / iPhone / iPad / nawigacja / odtawarzacz mp3 etc.),
- dostępne kolory: złoty, srebrny, czarny, biały, czerwony, różowy, niebieski, zielony,
Zestaw zawiera: instrukcję obsługi, Lepow Stone 3000, silikonowy kabel USB.

Wioleta Duda

Reklama

Informacja prasowa/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PowerBank Lepow Stone 3000

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy