Razer Junglecat - kontroler przypominający Switcha

Razer wprowadza kontroler do gier mobilnych Junglecat - urządzenie na pierwszy rzut oka przypomina kontrolery wykorzystywane w Nintendo Switch.

Razer Junglecat
Razer Junglecat materiały prasowe

Po obu stronach znajdują się analogowe drążki i bumpery, po lewej stronie znajdziemy 4-kierunkowy d-pad, a dopełnieniem z prawej są 4 przyciski funkcyjne. Razer Junglecat może być używany w dwóch różnych trybach: aby grać mobilnie, podłącz jeden lub oba kontrolery do dołączonej obudowy na smartfona (Razer Phone 2, Huawei P30 Pro, Samsung Galaxy S10+).

Ponadto kontrolery można podłączyć do specjalnego uchwytu, a następnie wykorzystać jako zewnętrzny kontroler z innymi smartfonami lub tabletami z Androidem. Można sparować go również ze zgodnymi komputerami z systemem Windows, aby grać na PC.

W obu trybach Razer Junglecat łączy się za pośrednictwem Bluetooth o niskim zużyciu energii, przy niskim opóźnieniu, które przekłada się na błyskawiczne odczytywanie naszych komend. A dzięki ponad 100 godzinom pracy na jednym ładowaniu przez USB-C, Junglecat zapewni mnóstwo zwycięskich chwil podczas długich sesji grania

Aplikacja Razer Gamepad rozpoznaje wiele najpopularniejszych gier mobilnych, z których wszystkie można dostosować do osobistych preferencji. Aplikacja Gamepad zapewnia graczom dostęp do ogromnej biblioteki gier zgodnych z kontrolerem i pozwala dostosować ustawienia każdej gry, a także w razie potrzeby zmieniać obłożenie przycisków i klawiszy. Czułość analogowych gałek również można regulować, co pozwala na bardziej precyzyjne celowanie, gdy zajdzie taka potrzeba - kluczowe jest to choćby w grach FPS.

O RAZER JUNGLECAT

  1. Połączenie Bluetooth Low Energy (BLE) (Android 7.0 Nougat lub wyższy, Windows 8.1 lub wyższy)

  • 100+ godzin pracy baterii
  • Dwustronny kontroler

  • Ładowanie przez USB-C

  • Aplikacja Razer Gamepad (Android 8.0 Oreo lub wyższy)
  • CENA i DOSTĘPNOŚĆ

    119.99 euro - 29 października 2019

    INTERIA.PL/informacje prasowe
    Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
    Dołącz do nas