Realme Watch i realme Band trafiły do Polski

Chiński gigant urządzeń mobilnych, firma realme, wprowadza do polski swój pierwszy inteligentny zegarek (realme Watch) i pierwszą inteligentną opaskę (realme Band)

realme Watch

realme Watch to pierwszy smartwach w ofercie marki. Posiada duży kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 1,4 cala z 12 preinstalowanymi tarczami. Ekran jest chroniony szkłem Corning Gorilla Glass, a jego jasność może sięgać 380 nitów.

realme Watch wyposażony jest w inteligentnego asystenta zdrowia z monitorem pracy serca w czasie rzeczywistym. Wbudowany czujnik PPG pozwala nieprzerwane monitorowanie tętna, a profesjonalny oksymetr dostarcza informacji o poziomie tlenu we krwi. Smartwatch realme to także 14 trybów sportowych, które pozwalają wyświetlać dane w czasie rzeczywistym dla różnych dyscyplin sportowych, takich jak jazda na rowerze, koszykówka, joga, tenis stołowy, trening aerobowy i wiele innych. Inteligentny monitor aktywności rozpoznaje, czy użytkownik idzie czy biegnie, dzięki czemu liczenie kroków jest jeszcze bardziej precyzyjne. 

Reklama

Produkt można sparować ze smartfonami, potrzebna jest do tego aplikacja realme Link. Zegarek obsługuje wyświetlanie połączeń, SMS-ów i wiadomości aplikacji innych firm. Może też automatycznie odblokować telefon podczas zbliżania się, co jest wygodne i szybkie. Zegarek jest też wodoodporny.

realme Watch będzie można kupić w kolorze czarnym za 299 zł. W sprzedaży pojawi się 19.06 na www.sklep-realme.pl, w Media Expert, RTV EURO AGD oraz X-kom.

realme Band

realme Band jest wyposażony w duży kolorowy ekran o przekątnej 2,4 cm (0,96 "), który może wyświetlać ponad 65 000 kolorów oraz do 64 liter na jednej stronie. Posiada przycisk dotykowy, umożliwia łatwą i intuicyjną obsługę wyświetlacza oraz obsługuje 5-stopniową regulację jasności za pośrednictwem aplikacji realme Link.

realme Band to także pięć specjalnych tarcz do wyboru, które użytkownik może dostosować według własnych upodobań za pomocą realme Link. realme Band waży tylko 20 g i jest wykonany z lekkiego i  materiału polimerowego.

Opaska ma wbudowany precyzyjny optyczny czujnik tętna PPG, który dokładnie mierzy puls w czasie rzeczywistym, co 5 minut, dzięki czemu użytkownik może uważnie obserwować swoje zdrowie. Śledząc ruch i tętno, algorytm inteligentnie analizuje jakość snu i generuje raport, który pomaga użytkownikowi dowiedzieć się więcej o jego schemacie snu. Po długim siedzeniu realme Band automatycznie przypomni użytkownikowi o ruchu lub spacerze. Ponadto, zasygnalizuje konieczność nawadniania w regularnych odstępach czasu. realme Band obsługuje 9 trybów sportowych, takich jak spacery, bieganie, joga i inne.

realme Band do sprzedaży trafi 19.06 na stronie internetowej realme, do Media Expert, RTV EURO AGD oraz X-kom.pl. Będzie dostępny w kolorze czarnym za 99 zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Realme | Smartwatch | smartband
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy