ToneFone - etui do iPhone'a, które waży 1,5 kg

Każde etui do smartfona w mniejszym lub większym stopniu wpływa na jego gabaryty i wagę. W przypadku gadżetu o nazwie ToneFone możemy chyba jednak mówić o grubej przesadzie.

Nie od dziś wiadomo, że sukces polega na umiejętności zamiany problemu w jego rozwiązanie. Smartfonowe pokrowce są brzydkie i toporne? Zróbmy najbrzydszy i najtoporniejszy pokrowiec świata i mówmy, że to jego zaleta! - prawdopodobnie taka idea przyświecała twórcom wspomnianego akcesorium.  

ToneFone w założeniu ma zadbać o kondycję fizyczną użytkownika. Za każdym razem gdy odbierze on telefon, zabierze się do pisania SMS-a czy zaktualizuje status na Facebooku, będzie się zmagał z 1- lub 1,5-kilogramowym hantlem. Podejrzewam, że takie etui docenią również złodzieje iPhone'ów; uciekając ze świeżo zdobytym smartfonem, zadbają nie tylko o mięśnie nóg, ale też biceps.

Reklama


 
Na razie z ToneFone'a skorzystają jedynie użytkownicy iPhone'ów 5 oraz 5s. Dlaczego nie ma wariantów stworzonych z myślą o Androidach? Tego nie wiadomo, ale najpewniej pomysłodawcy uznali, że te są już wystarczająco toporne.


 
Najbardziej w tym wszystkim rozbawiła mnie informacja opublikowana na stronie sklepu internetowego, w którym sprzedawane jest to niekonwencjonalne etui: 

"Wow, pierwsza partia rozeszła się błyskawicznie! Bardzo nam przykro, ale wyprzedaliśmy wszystko. Jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży, będziesz pierwszy po kwietniową dostawę". Wersja 1 kg została wyceniona na 22,90 funta (ok. 115 zł), a 1,5 kg na 25,40 funta (ok. 127 zł). Tym oto sposobem obciążycie nie tylko swoje dłonie, ale też portfele.

Miron Nurski

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy